Знайшлося трошки часу і хочу представити ще кілька новорічних відкриток з якими хочу взяти участь в завданні від "Зроби Сама" отже
І ще одне фото
Як на мене досить оптимальний спосіб зробити багато відкриток рідним і друзям
понеділок, 12 грудня 2011 р.
субота, 10 грудня 2011 р.
Новорічна відкритка серія 2
Отже, як кажуть "первий пошол" дальше буде лекше.Хочу представити вам ще одну відкриточку мого улюбленого на цей сезон фіолетового кольору, цю зробила щойно. Залишилася полосочка (остатки розкоши) фіолетового паперу і хотілося щоб добро не пропадало, от і вийшла така відкритка.
Покажу ще одне фото просто освітлення чуть інше, і мені здається що друга більш похожа на відкритку вживу
Покажу ще одне фото просто освітлення чуть інше, і мені здається що друга більш похожа на відкритку вживу
І знову новорічні відкриточки серія1
Відкритки зробила давніше але не було можливості їх сфотографувати, тому лише зараз їх виставляю, а заодно попробую прийняти участь у новому безшаблонному завданні від "Зроби сама". Отже представляю першу відкритку
Нажаль на фото не надто видно, але колір фону ніжно фіолетовий, мені дуже подобається, можливо тому що більшість моїх новорічних відкриток були в синіх і червоних тонах їхні представники трішки згодом. І ще одне фото поблище
Гаразд на цьому будемо переходити до наступної новорічної відкритки )
Нажаль на фото не надто видно, але колір фону ніжно фіолетовий, мені дуже подобається, можливо тому що більшість моїх новорічних відкриток були в синіх і червоних тонах їхні представники трішки згодом. І ще одне фото поблище
Гаразд на цьому будемо переходити до наступної новорічної відкритки )
пʼятниця, 7 жовтня 2011 р.
Продовження відкриточок із колекції Back to Basics Christmas!3
На сьогодні остання відкриточка, але точно знаю що не остання із цієї колекції.
Незнаю чи взагалі є дирокол "Різдвяника" - квітки що цвіте на Різво, але у мене нема, тому прийшлося вирізати ножницями, тим не менше робота принесла не менше задоволення
І кілька сніжинок на розвороті
От і відкритки готові, приготувати б ще теплі чоботи, дубльонку і зиму можна зустрічати )
Незнаю чи взагалі є дирокол "Різдвяника" - квітки що цвіте на Різво, але у мене нема, тому прийшлося вирізати ножницями, тим не менше робота принесла не менше задоволення
І кілька сніжинок на розвороті
От і відкритки готові, приготувати б ще теплі чоботи, дубльонку і зиму можна зустрічати )
Продовження відкриточок із колекції Back to Basics Christmas!2
Бог дає сили і натхнення, мені залишається творити.А що у мене виходить судити вам....
Цей прекрасний ведмедик забирає до себе всю увагу, але він дуже гармонійний із основою із колекції Back to Basics Christmas.
Нічого складного (ще не навчилася)) ведмедик 3Д сніжинки із дироколів 1,5 і 2,5 см.
Якщо щось не так роблю пишіть, буду вчитися сприймати критику ), і вчитися як правильно.
Цей прекрасний ведмедик забирає до себе всю увагу, але він дуже гармонійний із основою із колекції Back to Basics Christmas.
Нічого складного (ще не навчилася)) ведмедик 3Д сніжинки із дироколів 1,5 і 2,5 см.
Якщо щось не так роблю пишіть, буду вчитися сприймати критику ), і вчитися як правильно.
Продовження відкриточок із колекції Back to Basics Christmas!
Колекція паперу справді надзвичайна, і я подумала що не потрібно зупинятися, тому представляю вашій увазі наступну відкриточку
Мені прийшла ідея що ялиночку можна зробити і самій, тому ялинка із звичайної стрічки, яку потім я покрила глітером
Синій папір як на мене створює атмосферу темного зимного вечора, ніби ти стоїш під ліхтарем і бачиш лише танок сніжинок, а щоб відчути морозну свіжість потрібно лише відкрити відкритку )
Мені прийшла ідея що ялиночку можна зробити і самій, тому ялинка із звичайної стрічки, яку потім я покрила глітером
Синій папір як на мене створює атмосферу темного зимного вечора, ніби ти стоїш під ліхтарем і бачиш лише танок сніжинок, а щоб відчути морозну свіжість потрібно лише відкрити відкритку )
Новий конкурс! Роботи із колекції Back to Basics Christmas!
На Зроби Сам(А)
діє конкурс роботи із колекції Back to Basics Christmas! Я дуже радію, тому що десь тижні півтора перед конкурсом я замовила набір саме такого паперу і тепер я зможу показати свої скромні роботи (я не професор, я тільки вчуся :) )
Тому прошу до уваги перша відкриточка
Виконана повністю із набору даної колекції, а тепер зблизька
Декором послужили підручні матеріали, які мені подарували а також прекрасні сніжинки - нед'ємна складова зими.
діє конкурс роботи із колекції Back to Basics Christmas! Я дуже радію, тому що десь тижні півтора перед конкурсом я замовила набір саме такого паперу і тепер я зможу показати свої скромні роботи (я не професор, я тільки вчуся :) )
Тому прошу до уваги перша відкриточка
Виконана повністю із набору даної колекції, а тепер зблизька
Декором послужили підручні матеріали, які мені подарували а також прекрасні сніжинки - нед'ємна складова зими.
Підписатися на:
Дописи (Atom)